Nieciecza kontra Tychy 71, wynik meczu 6-1

W minioną niedzielę na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbył się zaskakujący pojedynek pomiędzy drużynami Niecieczy a Tychów 71. Dominacja gospodarzy była niezaprzeczalna, czego dowodem jest końcowy wynik 6-1. Już do przerwy Nieciecza prowadziła 3-1, co zapowiadało emocjonującą drugą połowę. Mecz rozegrano w ramach 33. kolejki I Ligi, a kibice z pewnością długo będą wspominać to spotkanie.

Podsumowanie meczu

Mecz pomiędzy drużynami: Nieciecza (Gospodarz) przeciwko Tychy 71 (Goście)

Relacja z meczu

Na stadionie Bruk-Bet Termalica w Niecieczy odbył się emocjonujący mecz pomiędzy gospodarzami, drużyną Nieciecza, a gośćmi z Tychy 71. Od samego początku spotkania atmosfera była elektryzująca, a kibice obu drużyn licznie stawili się na trybunach, by wspierać swoje zespoły.

Już w 10. minucie meczu Aleksey Trubeha otworzył wynik spotkania, dając prowadzenie gospodarzom 1-0. To trafienie wywołało euforię na trybunach i dodało skrzydeł zawodnikom Niecieczy.

W 36. minucie odpowiedział Artem Putivtsev na 2-0 po świetnej asyście od Jakuba Braneckiego. Wydawało się, że gospodarze kontrolują przebieg meczu, ale goście nie zamierzali się poddawać. Już dwie minuty później, w 38. minucie, Mateusz Blachewicz zdobył bramkę kontaktową dla Tychy 71, zmieniając wynik na 2-1.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 2-1, Adrian Radwański podwyższył prowadzenie Niecieczy na 3-1 w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, po podaniu Mateusza Wolskiego. To trafienie dodało pewności gospodarzom przed przerwą.

Druga połowa zaczęła się intensywnie, a w 48. minucie Mateusz Blachewicz otrzymał żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie. Chwilę później, w 49. minucie, Kamil Karasek z Niecieczy również zobaczył żółty kartonik. Żółta kartka dla Jakuba Teclawa z Tychy 71 w 53. minucie podkreśliła twardą rywalizację na boisku.

W 60. minucie Wojciech Biedrzycki podwyższył prowadzenie gospodarzy na 4-1, a na trybunach ponownie zapanowała radość. Tychy 71 próbowali odrobić straty, ale dzisiaj to nie był ich dzień.

W 82. minucie Wiktor Jakubik zdobył piątą bramkę dla Niecieczy, po asyście Jakuba Nowakowskiego. Gdy wydawało się, że to już koniec emocji, w 89. minucie Artem Dombrovskiy ustalił wynik meczu na 6-1, korzystając z podania od Adama Kasperkiewicza.

Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Niecieczy, które umocniło ich pozycję w tabeli I Ligi. Zawodnicy Tychy 71 muszą teraz wyciągnąć wnioski z tej porażki i przygotować się do kolejnych spotkań.

Najbliższe mecze dla Niecieczy to starcia z Wisłą Kraków i Górnikiem Łęczna. Natomiast Tychy 71 zmierzą się wkrótce z kolejnymi rywalami, próbując odbudować morale po dzisiejszej porażce.