Na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbyło się spotkanie między Nieciecza i Podbeskidzie - 2-2

Nieciecza vs Podbeskidzie, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Podbeskidzie wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-10-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Nieciecza a Podbeskidzie.

Gole strzelali: Y. Celtik 32' 0-1 Goku K. Karasek 41' 1-1 M. Ambrosiewicz K. Bilinski 43' 1-2 J. Simonsen M. Mesanovic 62' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: N. Tekijaski 76' M. Ambrosiewicz 79'

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 49' E. Bonifacio 60' M. Sitek 89' M. Misztal 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 83'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo N. Tekijaski J. Bieronski raz za razem gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania nudne. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Nieciecza oraz Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.