Na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbyło się spotkanie Nieciecza vs Górnik Łęczna - wynik 2-2

Nieciecza vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nieciecza oraz Górnik Łęczna zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-09-17 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: D. Gąska 33' 0-1 S. Krykun 37' 0-2 T. Poznar 56' 1-2 T. Poznar 72' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Grabowski 37' B. Kukulowicz 68' A. Radwanski 70' B. Farbiszewski 86' W. Biedrzycki 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: V. Lykhovydko 45' E. Kryeziu 62' M. Biernat 73' D. Dziwniel 83'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Nieciecza zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow natomiast Górnik Łęczna z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz SKRA Częstochowa.

Coraz częściej oddani fani z entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak M. Grabowski V. Lykhovydko raz za razem sprawiają własnym stałym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Nieciecza oraz Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.