Dnia 2022-05-01 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Nieciecza i Wisla Plock zakończony wynikiem 1-0

Nieciecza kontra Wisla Plock 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza i Wisla Plock.

Gole strzelali: T. Poznar 74' 1-0 M. Grzybek

Żółte kartki Nieciecza: Nemanja Tekijaški 10' Michael Hubínek 28'

Żółte kartki Wisla Plock: Jorginho 82'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Pogon Szczecin a Wisla Plock z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z zapałem śledzą ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Nemanja Tekijaški Jorginho częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że zmagania przynudzają. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Nieciecza i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.